▲ Nahoru

Zimní zvýhodněné karty

Nenechte si letos ujít výhodné nabídky skipasů v rámci zimních karet. Načerpejte inspiraci z chytrého přehledu podle jednotlivých spolkových zemí! Na své si přijdou zejména rodiny s malými dětmi, ušetří však i studenti či senioři. Zkusit můžete třeba celorakouskou SunnyCard, která platí například v lyžařských oblastech Hinterstoder, Wurzeralm či Hochficht.

Bruslení v Rakousku (nejen) na rybníce

Není nic krásnějšího a romantičtějšího, než bruslení na zamrzlém jezeře či rybníce, s výhledem na nádherné panorama horského masivu či na panenskou přírodu pod sněhovou peřinou. Načerpejte inspiraci v našem šikovném přehledu jednotlivých ledních ploch ve všech spolkových zemích! Stačí už jen pořádně nabrousit hrany!

Novinky letošní zimní sezóny

Rakousko je proslulé kvalitou svých služeb a letošní sezónu k tomu pro vás mnohá střediska nachystala plno novinek. Ať už jde o otevření zbrusu nové desetimístné lanovky „zellamseeXpress“ v ZellamSee-Kaprun a nebo zahájení provozu nejdelší třílanové lanovky v Alpách, lanovky 3S Eisgratbahn na Stubaiském ledovci. Lyžařské středisko Ischgl/Samnaun pro vás zase otevírá revoluční pašeráckou stezku.

Kurzy lyžování v češtině

Už se nemusíte při učení svých ratolestí spoléhat jen na sebe! Lyžovat je za vás naučí v některé z mnoha lyžařských škol s česky mluvícími instruktory, kde se vaše děti budou cítit jako doma. Ten správný kurz lyžování si vyberte z přehledné nabídky podle spolkových zemí.

Ideální lyžařská střediska a kurzy pro (věčné) začátečníky

Ještě jste na lyžích nikdy nestáli, nebo nejistými pohyby začínáte s lyžováním rok od roku zase znova? (Re)start na sjezdovce lze v Rakousku pod dohledem zkušených instruktorů zvládnout za pár dnů. Kurzy lyžování jsou připraveny pro dospělé i děti, stačí si jen vybrat jeden z na míru ušitých přímo pro vás.

Lyžování na ledovci v Rakousku

Lyžovat můžete v Rakousku celoročně - v osmi lyžařských oblastech si užijete zimu a parádní lyžování i během léta. Nechte se inspirovat nápady na letošní zimní dovolenou a zkuste pro změnu některou z ledovcových lyžařských oblastí. Třeba lyžařská oblast Mölltalský ledovec je v zimě opravdovým tajným tipem - krátká čekací doba na všech 9 vleků a lanovek a k tomu perfektně upravené sjezdovky.

Lyžování v Rakousku výhodně!

Rakouské lyžařské regiony mají pro své návštěvníky i letos připravené cenové perly. Inspirujte se širokou nabídkou výhodných akcí. Stačí jen vybrat tu pravou pro vás! Třeba na vlecích Talliften v tyrolském Kramsachu jezdí děti do 15 let během celé sezóny zcela zdarma.
Veškeré údaje bez záruky.

Další informace o zahájení zimní sezony v rakouských Alpách naleznete na oficiálních stránkách Rakouské národní
turistické centrály Österreich Werbung
, specialisty na zimní dovolenou v Rakousku.